FOTO/ Aksident i katërfishtë në Rrugën e Kombit

aksident-katerfishte4 makina janë përplasur me njëra-tjetren këtë mëngjes në hyrje të tunelit të Kalimashit në Rrugën e Kombit.

Raportohet se në këtë zonë reshjet e dëborës kanë arritur lartësinë 4 cm.

Si shkak i aksidentit mendohet se ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara dhe terreni me dëborë.

Sipas informacioneve paraprake nuk ka të lënduar./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tirane-policia

Vdekja e mistershme e 24-vjecarit, flasin shokët: Mjekët i thanë “s’ke gje, e ke nga pija”

Një 24-vjecar është gjetur i pajetë në banesën e tij në zonën e ...