Aksident në Shkodër, dy gratë e plagosura dërgohen me urgjencë në spital

aksident-shkoderNjë aksident ka ndodhur paraditen e së martës në aksin rrugor Shkodër-Bushat dhe për pasojë janë plagosur dy gra.

Policia nuk bën me dije emrat e të plagosurave, por ato janë dërguar menjëherë në spital ku edhe kanë marrë mjekimin e nevojshëm shkruan LajmiFundit.al.

Të plagosurat janë jashtë rrezikut për jetën, ndërkohë policia gjendet në vendin e ngjarjes dhe po heton pvr zbardhjen e aksidentit./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prokuroria e Vlorës sekuestron 500 mijë m2 tokë në Ksamil, dyshohet për falsifikim dokumentash

Prokuroria e Vlorës vendos nën sekuestro rreth 500 mijë metra katrorë tokë ...