Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, pasagjerët të bllokuar në makinë

Kliko per me shume info

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në autostradë në hyrje të Durrësit. Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar jashtë saj.

Videoja është publikuar nga “Harta Digjitale e Aksidenteve Rrugore”. Në të duket Policia dhe ndihma e shpejtë që mundohen të nxjerrin pasagjerët nga mjeti.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here