Aksident i frikshëm në autostradën Tiranë-Durrës, pasagjerët të bllokuar në makinë

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në autostradë në hyrje të Durrësit. Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar jashtë saj.

Videoja është publikuar nga “Harta Digjitale e Aksidenteve Rrugore”. Në të duket Policia dhe ndihma e shpejtë që mundohen të nxjerrin pasagjerët nga mjeti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shqiptari vret me thikë kuzhinierin italian në Montecarlo

Një kuzhinier italian 30 vjeç u vra me thikë pasditen e 24 ...