Kavaje, makina aksidenton per vdekje femijen 5-vjecar

aksidentiiiAksident me pasoje vdekjen e nje femije 5 vjecar ne Kavaje.

Policia thote se më datë 23.11.2016, rreth orës 10:00, në afërsi të ish repartit Ushtarak, Kavajë, drejtuesi i automjetit tip “Mercedes Benz”, shtetasi A. L., ka aksidentuar një fëmijë, rreth 5 vjeç,i cili ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po punon për identifikimin e viktimës dhe sqarimin e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në polici për veprime të mëtejshme.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapja e 10 ton droge në Itali, reagon policia shqiptare: Ja e vërteta

Policia shqiptare ka reaguar ne lidhje me lajmin per arrestimin e nje ...