Aksident në aksin Elbasan-Tiranë, 3 të plagosur, bllokohet komplet trafiku

1470785813policia-natenNjë aksident ka ndodhur pasditen e së dielës në aksin rugor Elbasan-Tiranë. Mësohet se dy mjete janë përplasur dhe si pasojë janë lënduar 3 shtetas, nga të cilët njëri në gjendje të rëndë.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Ibë. Si pasojë e aksidentit trafiku në këtë aksident është bërë “tmerr”.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për shkaqet e aksidentit./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Policia fillon aksion masiv kunder fares se kanabisit

Policia ka nisur një aksion masiv në të gjithë vendin, me qëllim ...