Aksident në aksin Fushë-Krujë-Tiranë, bllokohet trafiku

aksident-fushe-krujeNjë aksident ka ndodhur sot rreth orës 17:45 në aksin Fushë-Krujë – Tiranë.

Dy mjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë një person ka mbetur i plagosur. I plagosuri është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Aksidenti ka sjellë një trafik të rënduar duke bllokuar qarkullimin e mjeteve. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për kthimin e situatës në normalitet.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prokuroria e Vlorës sekuestron 500 mijë m2 tokë në Ksamil, dyshohet për falsifikim dokumentash

Prokuroria e Vlorës vendos nën sekuestro rreth 500 mijë metra katrorë tokë ...