Skena e tmerrshme, akrobatja bie nga 5 metra lartësi

Akrobatja Lisa Skinner, u be pjese e nje skene te frikshme.

Ajo ka pësuar një rënie të tmerrshme gjatë performancës së saj në “Cirkun e Diellit” ne Brisbane të Australisë.

Ajo ka rënë nga 5 metra lartësi gjatë ushtrimeve akrobatike në spektaklin e së dielës.

35 -vjeçarja humbi vetëdijen dhe menjëherë mjekët iu gjendet në skenë, të cilët më pas e nxorrën me barrelë jashtë cirkut. Tashmë Lisa gjendet në spital dhe po merr trajtim mjekësor.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Burgu ku ia vlen të hysh”, më mirë se në shtëpi…!

Të dënuarit do të kenë telefonat dhe kompjuterët e tyre në burgun ...