Aksident tek ‘’Pallati me Shigjeta’’, një person në gjendje të rëndë

ambulancaaNjë aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur sot në Tiranë, në afërsi të “Pallatit me Shigjeta”.

Kalimtari është përplasur nga një makinë me targa të huaja, ndërkohë nuk bëhet me dije identitet i tij.
Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Korret 40 ditë nga mbjellja, hyn në Shqipëri fara e vecantë e kanabisit

Fara vietnameze e hashashit, që garanton një cikël të shkurtër të bimës ...