Dy klube të interesuara, Arlind Ajeti do të largohet nga Torino

ajetiii“Tuttosport” shkruan se dy klube janë të interesuara për Arlind Ajetin..

Mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Pescara dhe Crotone, të cilat e shohin Ajetin si përforcim emergjent për afatin kalimtar të janarit.

Kliko per me shume info

Futbollisti nuk është i kënaqur aspak me minutazhin e dhënë tek Torino, dhe kjo është arsyeja se pse ai mendon të largohet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.