Dy klube të interesuara, Arlind Ajeti do të largohet nga Torino

ajetiii“Tuttosport” shkruan se dy klube janë të interesuara për Arlind Ajetin..

Mbrojtësi i Kombëtares kërkohet nga Pescara dhe Crotone, të cilat e shohin Ajetin si përforcim emergjent për afatin kalimtar të janarit.

Futbollisti nuk është i kënaqur aspak me minutazhin e dhënë tek Torino, dhe kjo është arsyeja se pse ai mendon të largohet.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tirana-partizani

Luhen 27 minutat e mbetura, Tirana – Partizani mbyllet në “paqe”

27 minutat e luajtura sot nuk kanë sjellë gol në derbin e ...