Adrian Gaxha flet për Luanën (Video)

adriangaxhaLidhja e Adrian Gaxhës me moderatoren Luana Vjollcën ka qenë një ndër lidhjet më të përfolura në mediat rozë. E harruar paksa, Adrian Gaxha flet për të. I ftuar bashkë me Florin në rubrikën ‘In and Out’ të emisionit Express Rozë, ku i kanë komentuar veshjet e artistëve tanë, maqedonasi ka komentuar dhe për veshjen e Luanës. Ja cfarë ka thënë ai:
Video:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.