Adrian Gaxha flet për Luanën (Video)

adriangaxhaLidhja e Adrian Gaxhës me moderatoren Luana Vjollcën ka qenë një ndër lidhjet më të përfolura në mediat rozë. E harruar paksa, Adrian Gaxha flet për të. I ftuar bashkë me Florin në rubrikën ‘In and Out’ të emisionit Express Rozë, ku i kanë komentuar veshjet e artistëve tanë, maqedonasi ka komentuar dhe për veshjen e Luanës. Ja cfarë ka thënë ai:
Video:

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ish e dashura demaskon Noizyn, ja çfarë foto i publikon atij

Noizy bëhet sërish subjek bisede nga mediat. Pas Encës, tani një lajm ...