Shokuese, adoleshenti vret veten për shkak të një profili fals në “FB”

adoleshenti-neserNjë adoleshent në Britani ka vrarë veten për shkak të një vajze në “Facebook”.

Ndërkohë që gjykata kishte informacione se djali e ka takuar këtë vajzë që ka njohur në Facebook, familjarët e tronditur shprehen se mund të ketë rënë pre e një mashtrimi.

Familjarët shprehen se Mitchell-i as nuk e ka takuar “vajzën” në fjalë dhe se përdoruesi që kishte njohur në “Facebook” kishte një profil fals.

Ata thonë se ai kishte kohë që bisedonte me të dhe në një moment “vajza” i kishte thënë se nuk donte të fliste më me të dhe se mund të ikte dhe të “vriste veten”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Arma” e re kundër terrorizmit, vendi që stërvit shqiponjat për të rrëzuar dronet

Franca prej kohësh është duke stërvitur shqiponjat për të kapur dhe rrëzuar dronët. ...