80- vjeç dhe model, njihuni me super trupin e tij (Foto)

14996290_331789360513700_342113776_nI moshuari në fotografitë e mëposhtme është kthyer në një yll mode në moshën 80-vjeçare.
Ëang Deshun është nga Kina dhe është aktor, ndërsa së fundmi bëri paraqitjen e tij të parë në një podium si model dhe absolutisht i ka mahnitur të gjithë.
Ëang bëri debutimin e tij gjatë javës së modës në Kinë dhe shumë shpejt e gjeti veten në qendër të vëmendjes ndërkombëtare.
Ai duket shumë simpatik dhe pas sfilatës u cilësua si “gjyshi më hot i Kinës”.
Qëndrimi i tij është fantastik dhe trupi thotë të kundërtën e moshës që ai ka.
Ndër të tjera Deshun ka treguar se çdo ditë punon me veten nga 3 orë në ditë me ushtrime fizike./gazetaekspres/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Dasmë si kjo s’keni parë ndonjëherë, ja pse është bërë “virale” në internet

Dasmë si kjo s’keni parë ndonjëherë, ja pse është bërë “virale” në internet

Kjo video ka bërë xhiron e rrjetit. Ajo është xhiruar në një ...