80- vjeç dhe model, njihuni me super trupin e tij (Foto)

14996290_331789360513700_342113776_nI moshuari në fotografitë e mëposhtme është kthyer në një yll mode në moshën 80-vjeçare.
Ëang Deshun është nga Kina dhe është aktor, ndërsa së fundmi bëri paraqitjen e tij të parë në një podium si model dhe absolutisht i ka mahnitur të gjithë.
Ëang bëri debutimin e tij gjatë javës së modës në Kinë dhe shumë shpejt e gjeti veten në qendër të vëmendjes ndërkombëtare.
Ai duket shumë simpatik dhe pas sfilatës u cilësua si “gjyshi më hot i Kinës”.
Qëndrimi i tij është fantastik dhe trupi thotë të kundërtën e moshës që ai ka.
Ndër të tjera Deshun ka treguar se çdo ditë punon me veten nga 3 orë në ditë me ushtrime fizike./gazetaekspres/

LEXO EDHE:  A është i mundur udhëtimi në kohë?

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here