Ngre në këmbë jurinë belge, 7-vjeçari nga Shqipëria në 10 më të mirët(Video)

shqiptari-juriaTalenti muzikor i shqiptarëve po dallohen shumë jashtë vendit. Këtë herë bëhet fjalë për 7-vjecarin Rrezar Berisha i cili mahniti jurinë dhe publikun në “Belgium’s Got Talent”.
Në këtë talent-shoë të zhvilluar në Belgjikë, Berisha merr pjesë duke u paraqitur me stilin ‘BeatBoxing’.
Rrezari ka arritur të kualifikohet në 32 më të mirë të “Belgium’s Got Talent”.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

6 ‘vrasësit’ e fshehur në etiketat e ushqimeve, ja si t’i lexoni mes rreshtave

Si të zgjidhni vezë organike, apo bukën që nuk është gatuar me ...