“Djali i shokon të gjithë në emisionin shqiptar, “Noizy që njihni ju nuk është ai i vërteti, ja lidhja që kam unë me të”

cats-18Në spektaklin “Tu Sie Que Vales”, ku njerëzit nga jeta e përditshme vijnë dhe shfaqin talentin e tyre përpara jurisë, ka shokuar të gjithë shqiptarët një djalosh i cili ka treguar një histori tej normales.

 

Kliko per me shume info

Ai ka thënë se Noizy që të gjithë ne njohim, në fakt nuk është i vërtetë. I riu ka konfirmuar se ka zbritur nga një planet tjetër dhe ka thënë se vetë ai ndodhej në trupin e Noizyt që ne njohim.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare çmend miliarderët e Dubait

 

Ndërkohë që juria filloi të qeshte, duke e konsideruar këtë djalë jo normal, ai ngriti zërin dhe tha se nuk kishte ardhur aty që të talleshin me të dhe se dinte për të gjithë më shumë se kushdo aty.

 

Juria e cila vendosi ta vinte në lojë, vazhdoi ta pyeste se si mund ta vërtetonte që ai ishte Noizy i vërtetë, dhe nëse e dinte se ku ishte Noizy tani. Ndërsa djaloshi e pranoi që e dinte Çiljeta e sfidon, duke thënë se do ta pyesë Noizyn live.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare ekspozon luksin edhe pse u qa se nuk kishte lekë

 

Deklarata e këtij djaloshi ka ngjallur shumë pakënaqësi si tek publiku ashtu edhe tek juria, prandaj ai nuk u diskutua që të kualifikohej në raundin tjetër.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here