Pas 4 vitesh fejesë, ata kuptuan se… e habitshme! (Foto)

cifti-shokeNjë cift zbulon një detaj mjaft interesant për jetën e tyre. Pas 4 vitesh kuptojnë se kur kanë qenë fëmijë kanë qenë shokë klase. Misteri është i çiftit Lucy Wilson, 26 vjec dhe Lewis Ball, 25 vjec, që së shpejti do të martohen, e vetëm së fundmi kanë zbuluar se kanë frekuentuar të njëjtën shkollë fillore kur kanë qenë të vegjël.
Por tani, teksa kanë parë një foto të vjetër ku kishte dalë e gjithë klasa e tyre, kanë parë edhe veten, të dy në të njëjtën foto, në pak distancë.Pas shkollës, shtigjet e tyre u ndanë për disa vite dhe ata, teksa duket se kur kanë qenë fëmijë me siguri nuk kanë qenë miq të mirë, e harruan njëri-tjetrin.Deri në vitin 2012, kur u takuan, pa u njohur, në një bar, nisën të flisnin në rrjetet sociale dhe deri sa vendosën të fejohen.

Kjo mund të quhet edhe si një dhuratë para martese që çifti ka marrë, pasi djali i ka bërë propozimin zyrtar të fejuarës, e ajo ka pranuar që të lidhin kurorë së bashku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here