27-vjeçarja e pranon: Bëra seks me qenin pitbull

vajza-pitbullNjë 27-vjeçare e pranoi se ka bërë seks me qenin.

Ajo tani pret vendimin e gjykatës ndersa mbahet ne burg.

Kliko per me shume info

Shtetasja Jenna Louise Driscoll doli përpara gjykatës në Brisbane, Australi. Ajo akuzohet edhe për tre krime të tjera.

Gjyqtari qe po shqyrton ceshtjen tha se krimi i saj është i neveritshëm dhe shkon kundër natyrës.

LEXO EDHE:  FOTO/ Banania që kushtoi mbi 1,000 euro, befasohet konsumatori

Avokati i saj mbrojtës tha se partneri i saj i kishte kërkuar të bënte seks me një qen të racës pitbulle terrier.

Driscoll akuzohet edhe se ka kafshuar një fëmijë, ka lënduar dikë me pirun dhe ka trafikuar kanabis.

Policia ka gjetur tri video ku duket Driscoll duke bërë seks me qenin

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here