27-vjeçarja e pranon: Bëra seks me qenin pitbull

vajza-pitbullNjë 27-vjeçare e pranoi se ka bërë seks me qenin.

Ajo tani pret vendimin e gjykatës ndersa mbahet ne burg.

Shtetasja Jenna Louise Driscoll doli përpara gjykatës në Brisbane, Australi. Ajo akuzohet edhe për tre krime të tjera.

Gjyqtari qe po shqyrton ceshtjen tha se krimi i saj është i neveritshëm dhe shkon kundër natyrës.

Avokati i saj mbrojtës tha se partneri i saj i kishte kërkuar të bënte seks me një qen të racës pitbulle terrier.

Driscoll akuzohet edhe se ka kafshuar një fëmijë, ka lënduar dikë me pirun dhe ka trafikuar kanabis.

Policia ka gjetur tri video ku duket Driscoll duke bërë seks me qenin

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Me këtë përbërës zbardhni dhëmbët për 4 minuta

Nëse dhëmbët tuaja janë të bardhë si bora, ju patjetër që do ...