Situatë alarmante në Tiranë, ja si është përmbytur “21 Dhjetori”


Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë përmbytje dhe kaos në zonën e “21 Dhjetorit” në Tiranë.

Një video e realizuar në afërsi të Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit tregon qartë që rrugët janë mbushur me ujë dhe kalimtarët janë bllokuar në mes të rrugës.
Uji ka arritur nivele të konsiderueshme, ndërkohë problematike paraqiten edhe zona të tjera të Tiranës./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

policia-tirane

Nuk i binden urdhrit të policisë, arrestohen 2 të rinj në Tiranë

Forcat policore të Komisariatit të Policisë nr.1 kanë bërë të mundur arrestimin ...