Situatë alarmante në Tiranë, ja si është përmbytur “21 Dhjetori”


Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë përmbytje dhe kaos në zonën e “21 Dhjetorit” në Tiranë.

Një video e realizuar në afërsi të Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit tregon qartë që rrugët janë mbushur me ujë dhe kalimtarët janë bllokuar në mes të rrugës.
Uji ka arritur nivele të konsiderueshme, ndërkohë problematike paraqiten edhe zona të tjera të Tiranës./LajmiFundit.al/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kapja e 10 ton droge në Itali, reagon policia shqiptare: Ja e vërteta

Policia shqiptare ka reaguar ne lidhje me lajmin per arrestimin e nje ...