15 vjeçarja shqiptare shokon, kërkon djem që bëjnë seks me para (Foto)

UntitledNë moshën e saj ne luanim me top dhe shikonim filma animacion si “Dragon Ball” Tomy&Jerry;” etj…
Por ky brez është shthurur krejtësisht ndoshta edhe nga rrjetet sociale që pasqyrojnë shumë informacione dhe video të ndryshme. Djemtë nuk i ndajnë cigaret, llotot dhe hashashin ndërsa vajzat kanë probleme make-upi, zënkat ne mes të shkollës apo rritjen e folloë-ers në instagram.
Bëhet fjalë për një moshë më të vogël se ajo e pjekurisë dhe kanë gjithë këto ‘probleme’ sociale. Kjo vajzë e ka tepruar vërtet pasi ofronte shërbime seksuale në këmbim të lekëve.
Kjo vajzë i kërkon shokut të saj ti gjejë ndonjë shok për të bërë seks me lek. 30 ka thënë ajo është pazari i fundit. Për tu shqetësuar është pasi ky brez po degjeneron./ekspres/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Jam besnike, kam të dashur”, biondja i harron të gjitha kur sheh djalin me cantë plot me para

Një tjetër video që tregon më së miri interesin e femrave për ...