104-vjetori i Pavarësisë, ish-kryeministri Berisha: Gëzuar 28 nëntorin!

berisha-2016Shqipëria feston sot 104-vjetorin e shpalljes së pavarësisë. Me rastin e kësaj feste, në të gjithë vendin janë parashikuar aktivitete festive dhe perkujtimore.

Nga ana tjeter, me anë të një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha uroi të gjithë shqiptarët.

Kliko per me shume info

“Gezuar 28 nentorin,Diten e Flamurit, festen e te gjitha festave per ne shqiptaret dhe Diten e Çlirimit te vendit nga pushtuesit! sb”-shkruan Berisha.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.