104-vjetori i Pavarësisë, ish-kryeministri Berisha: Gëzuar 28 nëntorin!

berisha-2016Shqipëria feston sot 104-vjetorin e shpalljes së pavarësisë. Me rastin e kësaj feste, në të gjithë vendin janë parashikuar aktivitete festive dhe perkujtimore.

Nga ana tjeter, me anë të një postimi në Facebook, ish-kryeministri Sali Berisha uroi të gjithë shqiptarët.

“Gezuar 28 nentorin,Diten e Flamurit, festen e te gjitha festave per ne shqiptaret dhe Diten e Çlirimit te vendit nga pushtuesit! sb”-shkruan Berisha.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

2 comments

  1. Nje nga pushtuesit je dhe ti ! BAJGE! !!!!!!!

  2. JU UROJ JETE TE GJATE.GEZUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Cfarë turpi”, ja reagimi i Ylli Manjanit për padinë e Policisë së Shtetit ndaj Bashës

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar vendimin e Policisë së Shtetit, ...