Lista e 10 orëve më të shitura ndonjëherë

10-oret
Çdo ditë që kalon arrijnë gjithnjë e më shumë dizajne moderne të të gjitha llojeve të njohura të orëve në treg. Disa nga orët janë kaq unike e të bukura sa e bën të vështirë të zgjidhni një orë për koleksionet tuaj të orëve.

Kjo eshte lista e top 10 orëve më mira të shitura për vitin 2016:

Kliko per me shume info

Bulova:
Kjo kompani ofron orën me çmime shumë të arsyeshme. Njerëzit që duan orë elegante mund të blejnë një orë të kësaj marke. Brendi në fjalë është në dispozicion në shumë dizajne.

Hamilton:
Kjo orë është e zakonshme në shumë vende dhe ishte shumë e pranishme në treg në vitin 2016.

LEXO EDHE:  Samsung pritet të dalë në treg me model të ri me tri ekrane

Mont Blanc:
Është brendi me reputacionin më të lartë në tregun e orëve. Këtë vit brendi gjeti vendin në listën e orëve më të shitura në treg. Arsyeja për këtë është çmim më i ulët dhe i pranueshëm për njerëzit të cilët dëshirojnë të kenë një orë.

Omega:
Është një kryevepër. Kjo markë ofron karakteristika moderne dhe teknike. Kjo orë ka një tipar të veçantë që mund të punojë në zero gravitet. Me siguri ju keni parë këtë orë dore te i famshmi James Bond.

Tag Hauer:
Kjo është një markë nga Zvicra. Ora duket shumë elegante. Ato mund të gjenden në stile të ndryshme. Adoleshentët, të cilët kanë një idhull për Watches, do të duan të veshin. Nëse e vishni këtë orë, ju nuk keni nevojë për pajisje të tjera në dorë.

LEXO EDHE:  Telekom Albania vjen me pajisjen novatore MyPet Tracker

Seiko:
Kjo orë është e njohur dhe mund të gjenden për një çmim të arsyeshëm. Njerëzit që duan një stil të ri çdo ditë mund të blejnë këtë orë, sepse ajo është njëra prej orëve më elegante.

IWC Schaffhausen:
Njerëzit të cilët janë të dashuruar vërtet në orë duhet të jenë të vetëdijshëm për këtë markë. Kjo është një orë e shkëlqyeshme, këto ditë është bërë shumë e popullarizuar. Çmimi ndryshon në varësi të opsioneve të projektimit të kohës.

LEXO EDHE:  Samsung pritet të dalë në treg me model të ri me tri ekrane

Patek Philippe:
Kjo markë e orëve është shumë atratktive. Kjo është një markë nga Zvicra. Kjo orë u krijua nga Antoni Patek Philippe dhe Adrien. Kjo është një prej markave më të vjetra dhe më të mira në këtë kohë.

Rolex:
Është markë e orëve, e cila është shumë e njohur në mesin e njerëzve të cilët mund ta paguajnë me cilësi të lartë. Çmimi i orëve është mjaft i lartë, por në qoftë se e doni këtë orë, atëherë ju mund ta keni, që është më shitura në treg./albinfo

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here