Një tjetër zyrtar i lartë shqiptar i përfshirë në skandal seksual?!

Kliko per me shume info

alizotiiiMë datë 8 tetor, Genc Alizoti dha dorëheqjen nga drejtimi i Hekurudhave. Ai mbajti një post të rëndësishëm për 3 vite, si i emëruar nga LSI. Por, mbrëmë kanë dalë disa foto që e kompromentojnë z.Alizoti.

“Jetaoshqejf” publikon foto të shkëpura nga një video, që sipas saj janë të drejtorit të dorëhequr Alizoti.

Kliko per me shume info

“Një video me përmbajtje skandaloze seksuale, tregon se si një person i cili dyshohet të jetë tashmë ish-drejtori i Hekurudhave Genc Alizoti, kryen veprime mjaft të turpshme në zyrën e tij të punës”, shkruan JOQ. Video nuk publikohet për arsye etike…

Mendohet se Alizoti ka patur dijeni për këtë video, ndaj dha dorëheqjen duke e motivuar me arsye familjare. Në video, duket sfondi me ngjyrë të kuqe i ngjashëm me fotot zyrtare të Alizotit.

Dyshohet se videon e ka regjistruar personi tjetër që ka çatuar me z.Alizoti në një çat erotik.  Nga video duket se si ish-drejtori i Hekurudhave nxjerr organin  gjenital dhe masturbohet.

Nuk ka ende asnjë reagim zyrtar apo të vetë personit të permendur si protagonist i skandalit seksual.

GENC4GENC1

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.