Zjarr në Tiranë, përfshihet nga flakët magazina tek “Misto Mame”

Kliko per me shume info

zjarr-tiraneNjë magazinë është përfshirë nga flakët në rrugën “Bego Hoxha”, në Misto Mame, në Tiranë. Mësohet se nga flakët është përfshirë një magazinë me pajisje elektrike.Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikëset për fikjen e zjarrit dhe shërbimet e Policisë për të dhënë ndihmën në perimetrin e sigurisë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.