Zjarr në Tiranë, përfshihet nga flakët magazina tek “Misto Mame”

zjarr-tiraneNjë magazinë është përfshirë nga flakët në rrugën “Bego Hoxha”, në Misto Mame, në Tiranë. Mësohet se nga flakët është përfshirë një magazinë me pajisje elektrike.Menjëherë në vendngjarje kanë shkuar zjarrfikëset për fikjen e zjarrit dhe shërbimet e Policisë për të dhënë ndihmën në perimetrin e sigurisë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rënies së zjarrit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

durres-kavaje

Aksident në superstradën Durrës – Kavajë, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur në superstradën Durrës- Kavajë, ku si pasojë e ...