Durrës, zhduket adoleshenti, e ëma denoncon rastin

policia-durresNjë rast alarmant është raportuar në Durrës. Një adoleshent është zhdukur të shtunën, dhe e ëma e tij ka denoncuar në polici. Shtetasja me iniciale K.H, 38 vjeçe, ka denoncuar gjatë ditës së djeshme (15 tetor) rreth orës 10:30, se i është larguar nga banesa i biri me iniciale R.H. Komisariati i Durrësit po punon për gjetjen e adoleshentit.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

tirane-policia

Ngjarje e rëndë në Korçë, 41 vjeçari vret dy fëmijët e tij e më pas veten

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Korcës. Mësohet nga policia ...