Zbulohet videoja ku këngëtarja ka kryer marrëdhënie, ja kush ishte partneri… (Foto)

UntitledKëngëtarja e njohur serbe, Ceca Raznatoviç, ka gjetur të dashur të ri. Ajo ka nisur lidhje me modelin 26 vjeç, Aleksandar Jovoviç.
Lidhja e ish-gruas së paramilitarit serb, Arkan, ka nisur në xhirimet e klipit të fundit të divës serbe në Tajlandë, shkruajnë mediat në Beograd.
Ceca është 42 vjeç dhe ka një karrierë të bujshme në Serbi. Pothuajse të gjitha këngët e saja, gjatë viteve ’90-ta, u bënë hit në ish-Jugosllavi, përfshirë edhe në Kosovë. Ceca muaj më parë ishte në qendër të vëmendjes së mediave për shkak të publikimit të një videoje seksuale me një person të panjohur.
Nuk dihet nëse personi në video-skandalin seksual është djaloshi për të cilin po thuhet se është në lidhje me këngëtaren serbe./gazetaekspres/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here