Filmohet me video “zana e dhëmbit”

Nje video e publikuar në YouTube, tregon një fëmijë të vogël duke fjetur teksa një zanë e shndrritshme merr dhëmbin e tij.

Bëhet fjalë për një video që Daniel Hashimoto krijoi për të birin e tij James, të cilit i ra dhëmbi i parë.

Hashimoto është i njohur për videot për fëmijë, ku falë efekteve krijon superheronj dhe yje të filmave aksion.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Çifti më i famshëm në Shqipëri, Alma dhe Erioni shfaqen sërish, ja c’bëjnë në Fier

Momentalisht ata janë çifti më i famshëm në Shqipëri. Kjo pasi të ...