“Çmendet” Zaimina, me arabët mes shkretëtirës

zajminaTë shkosh deri në Dubai dhe të mos bësh një xhiro në shkretëtirë, është e pamundur. Këtë e ka kuptuar edhe Zaimina me shoqet e saj të cilat ndodhen aty prej disa ditësh.

Krahas eventeve dhe plazheve luksoze, Vasjari ka vendosur të bëjë një xhiro në shkretëtirë. Ajo ka publikuar në Instagram disa video në të cilat duket ajo dhe vajzat e tjera në një makinë me sedilje ngjyrë rozë, duke bërë xhiro. Arabët e Dubati duket shumë të kënaqur nga prezenca e shqiptareve.

Dhe në përfundim të një ditë të “tërbuar”, vajzat kaluar mbrëmjen në festën private të Armanit. Gjëra të vogla…

Screenshot_2016-10-13-23-07-57Screenshot_2016-10-13-23-07-43Screenshot_2016-10-13-23-08-24Screenshot_2016-10-13-23-08-18

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Nusja e djalit të Topallit sfidon Ilda Bejlerin e Marina Vjollcën, ja fotot

Televizioneve shqiptare i është shtuar edhe një bukuroshe tjetër në moderimin e ...