Zajmina tregon dhe njëherë gjoksin bombastik, ja si provokoi këtë herë (Foto+16)

UntitledKohë relaksi për Zajminën pasi konfirmoi ndarjen me ish- të dashurin e saj prej 13 vitesh. Të paktën kështu duket nga videoja që ajo sjll për fansat në Instagram. KËngëtarja 28-vjecare është super seksi me bikini, teksa lundron me anije. Vëmendje më të madhe merr gjoksi i saj bombastik, të cilin Zaimina nuk heziton ta ekspozojë për asnjë moment.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kallashi shokon të gjithë, vjen me një foto si asnjëherë më parë (Foto)

Valltarja e mirënjohur, Donjeta Kosumi ose Kallashi është gjithmonë në qendër të ...