Xiaomi prezanton Mi Note 2, një Galaxy Note 7 që nuk shpërthen

xiaomiXiaomi ka prezantuar Mi Note 2, një telefon i mençur që duket ngjashëm si fableta e dështuar e kompanisë Samsung, Galaxy Note 7.

I lakuar në të dy anët me një ekran 5.7 inç, procesor Snapdargon 821, 6GB RAM, kamerë prapa 22.56 megapiksel, kamerë frontale 8 megapiksel dhe bateri 4070mAh, Mi Note 2 është një fabletë që nuk shpërthen por që dhe posedon disa specifika edhe më të mira se Galaxy Note 7.

Ky telefon i mençur kushton 413 dollarë për variantin me 4GB/64GB dhe 516 dollarë për variantin me 6GB/128GB.arbresh

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Zbulohet data, ja kur do të dalë në treg Samsung Galaxy S8

Telefoni i ri i Samsung, Galaxy S8 do të dalë në treg ...