Tronditet Xhensila Myrtezaj, humb një person shumë të shtrenjtë, ja fjalët prekëse

Kliko per me shume info

xhensilaKëngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj që ka përjetuar tronditje të madhe me ndarjen nga jeta në moshë të re të sipas gjasave, mikeshës së saj.

Ka qenë vetë Xheni e cila që në orët e para të mëngjesit ka kujtuar Sofinë e ndjerë përmes një postimi në rrjetet sociale.

Kliko per me shume info

‘Në krahët e engjëllit, fluturo larg nga këtu. E di që tani je në duar të mira. Të dua dhe më mungon shumë tani Sofi’ – është shprehur këngëtarja.

auto_Screenshot_21477124577

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.