Tronditet Xhensila Myrtezaj, humb një person shumë të shtrenjtë, ja fjalët prekëse

xhensilaKëngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj që ka përjetuar tronditje të madhe me ndarjen nga jeta në moshë të re të sipas gjasave, mikeshës së saj.

Ka qenë vetë Xheni e cila që në orët e para të mëngjesit ka kujtuar Sofinë e ndjerë përmes një postimi në rrjetet sociale.

‘Në krahët e engjëllit, fluturo larg nga këtu. E di që tani je në duar të mira. Të dua dhe më mungon shumë tani Sofi’ – është shprehur këngëtarja.

auto_Screenshot_21477124577

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Shkaktare për vdekjen e një të riu, arrestohet ‘’Samara’’

E mirënjohura, Daveigh Chase, ku mori famë nga filmi horror ‘The Ring’ ...