Xhensila Myrtezaj humbet mikeshën e saj, mesazhi prekës i këngëtares

xhensilaaaKengetarja Xhensila Myrtezaj përmes një postimi në Instragram, ka treguar ndarjen nga jeta të shoqes së saj Sofisë. Xhensila është tronditur për humbjen e shoqes së saj në moshë të re.

‘Në krahët e engjëllit, fluturo larg nga këtu. E di që tani je në duar të mira. Të dua dhe më mungon shumë tani Sofi’ – është shprehur këngëtarja.

Ngushëllime të shumta kanë pasuar nga fansat e miqtë që kanë pasur rastin ta njohin paraprakisht të ndjerën.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Ka të dashur një pasanik, ja si i konsideron Armina lekët e djalit të ish-kryeministrit Berisha

Armina Mevlani, partnerja e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha i ka marrë ...