Xhensila Myrtezaj humbet mikeshën e saj, mesazhi prekës i këngëtares

Kliko per me shume info

xhensilaaaKengetarja Xhensila Myrtezaj përmes një postimi në Instragram, ka treguar ndarjen nga jeta të shoqes së saj Sofisë. Xhensila është tronditur për humbjen e shoqes së saj në moshë të re.

‘Në krahët e engjëllit, fluturo larg nga këtu. E di që tani je në duar të mira. Të dua dhe më mungon shumë tani Sofi’ – është shprehur këngëtarja.

Kliko per me shume info

Ngushëllime të shumta kanë pasuar nga fansat e miqtë që kanë pasur rastin ta njohin paraprakisht të ndjerën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.