Vret veten live në ‘’Facebook’’, arsyeja do t’ju shokojë (Video)

Kliko per me shume info

UntitledNjë ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë. Erdogan Ceren një djalë i lënduar nga dashuria qëllon veten me armë në një video live në facebook. Më parë ai i ka rrëfyer shikuesve se e dashura e tij është ndarë me të, ndaj dhe ky do të vrasë veten. Para kamerave ai tha se: ‘’ Askush nuk e besoi se une do të vrisja veten, ndaj… më shikoni!’’

Si fillim gjuajtja i shkoi keq, më pas drejtë në shenjë, ai qëlloi veten.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.