Vrau 55-vjeçarin për zhurmat, 12 vite burg të riut

gjykata-tirane14Gjykata e Tiranës ka dënuar me 18 vjet burg, Alban Hykën. I riu është shpallur fjator për vrasjen e 55-vjeçarit, Luan Koprencka, në Kombinat.

luani ok ok

Ngjarja ka ndodhur në fund të muajit maj, të këtij viti. Ndaj Hykës do të aplikohet gjykimi i shkurtuar dhe dënimi shkon në 12 vjet.

24-vjeçari e vrau me thikë 55-vjeçarin Luan Koprencka, pas një konflikti të përsëritur për zhurma dhe derdhje të ujit.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Kërcënoi drejtoreshën e konvikteve, nis hetimi për 18-vjeçarin në Tiranë

Një 18-vjeçar nga Tirana ka kërcënuar drejtoreshën e konvikteve të shkollave të ...