7-vjeçari nga Kosova la gojëhapur tërë Belgjikën

vogelushiËshtë vetëm 7-vjeç, por ka lënë me gojëhapur jurinë e “Belgium’s Got Talent”. Rrezar Berisha, vogëlushi shqiptar nga Kosova ka kaluar në fazën tjetër të “Belgium’s Got Talent”. Ai ka konkurruar në këtë emision në kategorinë “beatbox”.

-Përshëndetje! Kush je ti?

-Unë jam Rrezari…

–Rrezar sa vjeç je?

-Unë jam 7 vjeç…

-Çfarë do bësh për ne?

-Une do bëj beatbox.

-Uau, prej sa kohësh bën beatbox?

– Me thënë të vërtetën e kam nisur kur kam qenë 4 vjeç…

-Domethënë ke 3 vjet që e ushtron? Tani merre mikrofonin dhe… Zonja edhe zotërinj a jeni gati të shikoni Rrezarin?

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...