Vjeshtë e nxehtë dhe super-seksi për Ashleigh!

Kliko per me shume info

AshleighPushimet pranë detit për Ashleigh Defty këtë vit nisën në Tenerife, ndërsa tashmë jemi në muajin tetor dhe 21 vjeçarja është rikthyer sërish në ishullin spanjoll.

Teksa është fotografuar në pishinën e një hoteli, Ashleigh dukej e mrekullueshme, me një trup perfekt, tejet seksi, ndërsa mbante veshur monokini të zeza.

Kliko per me shume info

Ish e dashura e një prej yjeve britanik të CBB, Scotty T, ka qenë shumë pak e njohur duke e rritur numrin e fansave vetëm pas lidhjes me mbrojtësin e Leicester, Danny Simpson. Por tashmë 21-vjeçarja duket se po ja del edhe e vetme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.