Hyn dhe vjedh stoli, por … veprimi i zgjuar i shitëses i ka lënë të gjithë pa fjalë!

21
Kliko per me shume info

foto-vjedhjaNjë shitëse e arit dhe argjendit ka pasur reaksionin më të qetë ndonjëherë teksa u vodh nga një person i dyshuar.

Ky i fundit arriti ta shpërqëndrojë gruan duke i kërkuar asaj që t’ia tregojë disa stoli për të, teksa ai po merrte disa stoli tjera dhe tenton për të ikur.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

E kur gruaja e kupton këtë, me shumë qetësi ia mbyll derën duke ia bërë daljen të pamundur dhe e kërcënon atë me armë zjarri.

Ai më pas kthehet dhe e lë në vendin ku edhe e mori arin. Ngjarja besohet se ka ndodhur në Tajlandë. Ndërsa i dyshyuari nuk dihet nëse është arrestuar nga Policia.

jewellery-store-owner-turns-tables-on-thief-by-pulling-out-handgun-and-locking-him-in

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here