Vjedhin dyqanin, por … dy vlonjatët e dehur e pësojnë keq, ja çfarë iu ndodh

polici-vlore15Dy të rinj janë arrestuar nga policia e Vlorës. 17-vjeçari K.B. dhe 26-vjeçari Fatjon Xhafollari janë arrestuar në flagrancë pas një vjedhjeje.
Në bashkëpunim njëri me tjetrin, dy të rinjtë kanë vjedhur 70 000 lekë në dyqanin e shtetasit 50-vjeçarit F.I.

Vjedhja ka ndodhur në lagjen “Partizani” dhe në tentativë për tu larguar, me ndihmën e automjetit tip “Opel” me targë AA894DL, nga nxitimi dhe nën efektin e pijeve alkoolike janë përplasur me dyqanin.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Grabitjet e Rinasit, pendohet ‘truri’ i bandës, tregon emrat e bashkëpunëtorëve

I cilësuar si truri i grabitjeve, Admir Çerpija pranon përfshirjen në dy ...