Vjedhin telefonin këngëtares, i postojnë foto duke kryer marrëdhënie seksuale(Foto +18)

UntitledKëngëtarja serbe Dara Bubamara është përfshirë nga një skandal i vërtetë, pasi i vodhën celularin.
Në të hajduti ka gjetur disa fotografi me pullë të kuqe, ku Dara shihet, duke bërë seks me një mashkull. Jo vetëm kaq, por ajo është filmuar edhe duke u masturbuar, ku shihet në poza vërtet të nxehta.
Mësohet se pamjet janë publikuar në mediet rozë, duke bërë bujë. Nga ana e saj këngëtarja ka bërë thirrje publike që të mos publikohen fotografitë, duke deklaruar se është nënë e një fëmije, dhe se përmes publikimit të tyre nuk fitohet asgjë.

 

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Bes Kallaku flet për “Zelig”: “Ja çfarë më thanë për laçjanët”

Dikur e shihte nga ekrani i televizorit, frymëzohej të prodhonte skeçe të ...