I riu i droguar vjedh makinën, por gjen brenda foshnjën 11-muash

policia-britanikeNjë adoleshent 19 vjeçar është dënuar me 2 vite burg, pasi në muajin korrik u bë protagonist i një ngjarjeje që mori vëmendjen e të gjitha medieve në Angli.

Martin Caëley, pasi kishte marrë dozën e rradhës të drogës, vodhi një makinë të parkuar në një rrugë të Londrës.

Kliko per me shume info

Por, 19 vjeçari kuptoi vetëm pasi ishte nisur, se në makinë ndodhej edhe një foshnje.

LEXO EDHE:  Po vjen Ramazani, ja kur do të jetë syfyri dhe iftari i parë

Nëna e fëmijëve kishte shkuar të blinte diçka në një dyqan aty pranë, kur ndodhi incidenti.

Në pamjet e kamerave të sigurisë shihet vajza 12 vjeçare e gruas, ndërsa del e terrorizuar nga makina duke lënë aty vëllain e saj 11 muajsh.

Vogëlushi u gjet i padëmtuar në shkallët e një shtëpie, rreth 3 milje larg vendit, ku u vodh makina.

LEXO EDHE:  Murgesha kërkon 100 milione lekë në Top Channel, ja arsyeja përse i duhen patjetër

Prokurori i çështjes e përshkroi incidentin si ëndrra më e keqe e çdo prindi.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here