20-vjecarja nxjerr në “ankand” virgjërinë, arsyeja do t’ju lërë pa fjalë!

shet-virgjerineKur zjarri ia shkatërroi shtëpinë e familjes Katherine Stones në Seatle të Shteteve të Bashkuara, ajo nuk kishte mundur të mendonte asnjë mënyrë për t’i ndryshuar gjërat. Familjen nuk e kishte të siguruar, dhe as para për t’i riparuar dëmet e shkaktuara nga zjarri.
Pas dy vitesh, 20-vjeçarja e ka gjetur rrugën për në një shtëpi publike në Nevada, ku edhe e ka vënë në shitje përmes ankandit virgjërinë, transmeton Express.

“Njerëzit thonë se duhet ta bësh atë për dashuri. Por nëse mendon për këtë punë, po e bëj sepse e dua familjen time”, ka thënë ajo për CNN.

Kliko per me shume info

Ajo tregoi se e kishte parë një reklamë në “Facebook” për shtëpi publike dhe para.

“Aty kuptova gjithçka për paratë dhe shtëpitë publike”, tha ajo.

Ajo shtoi: “Më bëri të mendoj ‘wow’, kjo është një mundësi për mua t’i rregulloj të gjitha gjerat që duhet t’i rregulloj. Kam të drejtë të zgjedh se çfarë të bëj me trupin tim. Dhe me këtë ekonomi, a më fajësoni a?”

Më pas, Stones ka kontaktuar pronarin e shtëpisë publike “Moonlite Bunny Ranch”, Dennis Hof, me të cilin është pajtuar rreth kësaj marrëveshjeje, në bazë të së cilës ai merr gjysmën e parave nga oferta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.