E tmerrshme/ “Vipat e Bllokut” masakrojnë VIP-at, ja si i bëjnë të pasmet

te pasmetYjet shqiptare dita ditës po befasojnë me madhësinë e të pasmeve të tyre. Secila më seksi se tjetra, secila me të pasme më të mëdha se tjetra, shkruan Telegrafi, ato tentojnë të bëjnë diferencën në skenë.

Por, rritja e të pasmeve të tyre për shumicën prej yjeve tona, sepse ka përjashtime, nuk vjen nga puna në palestër. Në një postim të faqes Vipat e Bllokut në Instagram, shihet se si një femër fryhen të pasmet në një klinikë estetike.

Fryrja e të pasmeve bëhet me botoks dhe ato sipas mjekëve estetik zhduken pas një kohe. Kjo video dëshmon edhe një herë se shumë prej yjeve tona janë artificiale.

Ikni lodhuni ne palester ju ???

A video posted by © VIPAT E BLLOKUT 2016 © (@vipat_e_bllokut_2016) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Jolie flet për herë të parë për divorcin me Brad Pitt

Aktorja e famshme Angelina Jolie ka folur për herë të parë në ...