Vipat e Bllokut nxjerrin fotot: Ja si fryhen të pasmet e Enca Haxhisë

vipat-encaaKengetarja Enca Haxhia vazhdimisht trondit rrjetet sociale me pamjen e saj joshëse.

Këngëtarja atraktive ka shfaqur sërish të pasmet e saj bombastike, por kësaj radhe është kapur mat.

Kliko per me shume info

Faqja “vipat e bllokut” ka publikuar një foto ku shihen të pasmet reale të Encës në jetën e përditshme dhe në bikini, foto e publikuar në rrjetet sociale.

Evident është fakti se këngëtarja ka rritur të pasmet me programet për përgatitjen e fotografive.

Fenomeni i “fotoshopit” në skenën muzikore shqiptare ka qenë ka herë i pranishëm dhe vazhdon të jetë në epokën e rrjeteve sociale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.