Nudo mbi shtrat, Vildane Zeneli “tërbon” meshkujt me këtë foto

vildane-gjoksModelja e njohur Vildane Zeneli, e cila aktualisht jeton në SHBA, shpesh herë na befason me pozat e saj

Zakonisht fotografitë që ajo i bën, ia tregojnë më së miri linjat trupore që i ka shumë seksi, shkruan Express.

Kësaj radhe ajo ka postuar një fotografi ku shihet nudo, e mbuluar pak me çarçafë dhe është në shtrat.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron intervista me këngëtaren, moderatori i kërkon të këndojë “live” por….

Në emisionin “n’Kosovë Show” të Shpëtim Deskut ka qenë e ftuar Xhesika ...