‘’Viktimë’’ e kollit të ashpër dhe dhimbje të forta në kraharor? Ja një mënyrë si t’i shpëtoni

UntitledDisa ftohje të marra në organizmin tonë, shpesh rezultojnë me kollitje, dhimbje gjoksi, pështymë më gjak, rrjedhje të hundës, tështitje apo forma të tjera.
Dhembjes së gjoksit tani i vjen në ndihmë edhe qepa.
Që qepa të ketë efekt më të shpejtë, shtypeni atë, mbështilleni me një material pambuku dhe vendoseni në gjoks.
Pozicioni i preferuar është të jeni të shtrirë.
Po ashtu mund të mbani veshur ndonjë veshje të hollë sipër./gazetaekspres/

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Degjeneron ‘reality show’ në Rusi, dy femra me bikini rrihen në pishinë

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një ‘reality show’ në Rusi ...