Video bëhet virale, futbollistët vetem gjuajnë në portë, por s’bëhet asnjë gol!

goliiiiKjo është një nga ato ndeshje që është e shkruar të përfundojë me rrjeta të paprekura.

Bëhet fjalë për duelin mes Crawley Town-it dhe Accrington-it në kategorinë e katërt angleze.

Më poshtë është një nga rastet e shumta ku topi “e kishte ndarë mendjen” të mos e kalonte vijën fatale.

Përkundër rasteve të shumta në të dyja portat, takimi u mbyll në barazim pa gola.

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Mbushin plot makinën dhe tentojnë të ikin pa paguar, ja c’u bën punonjësja e karburantit

Dy persona pasi kanë mbushur makinën e tyre me karburant kanë tentuar ...