Kujdes, ja çfarë iu bën një gotë verë …!

vera-shtrenjtShpikja e re ju lejon që ta konsumoni të gjithë shishen e Pinot Grigio, me një zgjidhje të shpejtë. Atë mund ta ngjisni tek shishja juaj dhe vera do rrëshqasë vetë.

Guzzle Buddy është një gotë lehtësuese për të gjithë ata që pëlqejnë verën. Ajo ka bërë xhiron e rrjeteve sociale ditët e fundit. Atë mund ta blini nga Amazon dhe kushton rreth 22 paund.

Para se të bëni investimin, është mirë të mbani në mend se një shishe verë është 2/3 e sasisë së alkoolit gjatë javës dhe gjithashtu treçereku i kalorive të marra ditore.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Metodat ekstreme, si stërvitet policia më e fortë në botë…+18

Në këtë video duket disa nga policët më të fortë në botë ...