Vera Grabocka dedikim Alketa Vejsiut (Foto)

Kliko per me shume info

UntitledNjë miqësi e ngushtë mes moderatores Alketa Vejsiut dhe producentes më të njohur Vera Grabocka vehet re. Pas shumë vitesh bashkëpunim në television, këtë herë Vera vjen me një dedikim për mikeshën e saj. Duke postuar një foto e Alketës në Instagram, ajo përngjitur shkruan ‘’E Pafjalë <3’’ .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.