Bën një veprim të pazakontë në aeroport, gjobitet 3.333 euro

avioniii16Ndërsa një avion i kompanisë Ryanair, që ishte nisur nga qyteti i Mançesterit kishte ndaluar në aeroportin e Brindizit, Itali, një 68 vjeçar britanik zbriti nga mjeti fluturues dhe kreu nevojat personale në pistën e aeroportit.

Më pas, si pa gjë të keqe, kreu procedurat e nevojshme pranë policisë kufitare.

Pak ditë më vonë, ndërsa ndodhej në një hotel në Leçe për të pushuar, i vjen një gjobë e kripur, 3.333 euro.

Këtë herë, përdorimi i pistës së aeroportit si WC i kushtoi shtrenjtë pushuesit britanik.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

“Ku**, do t’vras…”, ofendon rëndë gruan e cila i shkruan mesazh të dashurit të saj, shokohet kur zbulon fshihet pas atij numri (Foto)

Një reagim aspak i hijëshëm ka ardhur nga një femër xheloze, kur ...