E zë poshtë 1.5 tonë letër, vdes tragjikisht shqiptari në Itali, ja emri

policia-italiane16Vdekje tragjike e quajnë mediat italiane atë të një punëtori shqiptar në Itali, që humbi jetën teksa një mbështjellje letre, me peshë gati 1.5 tonë i ra sipër.

“Ki kujdes, lëviz!”.

Kështu i kanë ulëritur kolekët, por shqiptari nuk ka mundur të reagojë në kohë dhe është gjendur i zënë poshtë nga mbështjelljet e letrës në fabrikën ku punonte.

Mediat italiane raportojnë se ai është identifiakur si Bekim Cuberi, 64-vjeç dhe ishte shofer fabrikën në Santa Giustina.

Ngjarja ndodhi një ditë më parë, në pjesën para fabrikës, teksa ai ishte duke ngarkuar.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

VIDEO/ Ekzekutohet me plumb në kokë shqiptari në Kanada

Një shqiptar është ekzekutuar me plumb në kokë në Toronto të Kanadasë. Policia ...