Fund tragjik, fotomodeli i njohur vdes në moshën 28-vjeçare

Kliko per me shume info

modeliiiiKa vdekur në moshën 28-vjeçare fotomodeli i njohur amerikan, Dylan Rieder.

Lajmi u konfirmua nga familja e Daniel e cila njoftoi se Rieder e humbi betejën me leukeminë.

Kliko per me shume info

Rieder ishte një nga fotomodelët më të njohur në vitet e fundit, ndërsa ishte pjesë e kompanive “Birdhouse” dhe “QuickSilver”./Indeksonline

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.