I ati i tregon se i ka vdekur e ëma, reagimi djalit do t’ju prekë (Video)

UntitledKy është momenti tejet prekës kur babai i tregon të birit tetëvjeçar se nëna e tij ka vdekur nga mbidoza e heroinës, duke i thënë: “Mami, vdiq mbrëmë”.

Djaloshi shpërthen në lot dhe fillon ta pyesë babanë Brenden Bickerstaff-Clark: “Çfarë?” dhe “Si?”, transmeton Express.
Kjo është njëra nga videot që janë publikuar në Shtetet e Bashkuara disa muaj pasi një raport zbuloi se përdorimi i heroinës në këtë vend ka arritur nivelin më të lartë në 20 vjetët e fundit./Express/

LEXO EDHE:  Trendi më i "çmendur" i bukurisë, vetulla-këpucë!
Kliko per me shume info

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here